OA Responsive Regions (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: CSS class
fi: CSS-luokka

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Position
fi: Sijoitus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
fi: Ruudussa käytettävä CSS-luokka. Kenttä voi olla myös tyhjä.
