OA Responsive Regions (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Top
hu: Teteje

en: CSS class
hu: CSS osztály

en: Bottom
hu: Alja

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
hu: A táblához használt CSS osztály. Üres is lehet.
