OA Responsive Regions (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Top
it: In cima

en: CSS class
it: Classe CSS

en: Bottom
it: In fondo

en: Position
it: Posizione

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra
