OA Responsive Regions (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Top
jv: Ndhuwur

en: CSS class
jv: Klas CSS

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
