OA Responsive Regions (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Top
ka: ზედა

en: CSS class
ka: CSS კლასი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Position
ka: პოციზია

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
