OA Responsive Regions (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Top
lv: Augša

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Bottom
lv: Apakša

en: Position
lv: Pozīcija

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
