OA Responsive Regions (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: CSS class
nl: CSS-klassen

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Position
nl: Positie

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts
