OA Responsive Regions (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Top
pl: Góra strony

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Position
pl: Pozycja

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
pl: Klasa CSS jaka ma być przypisana do tego panelu. Może być pusta.
