OA Responsive Regions (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Top
sk: Navrch

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Position
sk: Pozícia

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
