OA Responsive Regions (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Top
uk: Зверху

en: CSS class
uk: Клас CSS

en: Bottom
uk: Знизу

en: Position
uk: Позиція

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
uk: Клас CSS, що застосовується до цього фрагменту. Може бути порожнім.
