OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Position
ar: الوضع

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
