OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: CSS class
az: CSS klas

en: Bottom
az: Aşağı

en: Position
az: Vəzifə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
