OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: CSS class
da: CSS klasse

en: Bottom
da: Bund

en: Position
da: Placering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre
