OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Top
es: Superior

en: CSS class
es: Clase CSS

en: Bottom
es: Inferior

en: Position
es: Posición

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
es: Clase CSS para aplicar a este panel. Se puede dejar en blanco.
