OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: CSS class
et: CSS klass

en: Bottom
et: Alumine

en: Position
et: Asukoht

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
