OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Top
eu: Goian

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: Bottom
eu: Behean

en: Position
eu: Kokapena

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
