OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Top
fr: Haut

en: CSS class
fr: Classe CSS

en: Bottom
fr: Bas

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
fr: Classe CSS à appliquer à ce volet. Peut rester vide.
