OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Top
gl: Superior

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: Bottom
gl: Botón

en: Position
gl: Posición

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
