OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Top
he: עליון

en: CSS class
he: קלאס CSS

en: Bottom
he: למטה

en: Position
he: מיקום

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין
