OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Top
hi: ऊपर

en: CSS class
hi: CSS क्लास

en: Bottom
hi: तल

en: Position
hi: स्थान

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
