OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Top
id: Atas

en: CSS class
id: Kelas CSS

en: Bottom
id: Dasar

en: Position
id: Posisi

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan
