OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Top
ja: トップ

en: CSS class
ja: CSSクラス

en: Bottom
ja: ボトム

en: Position
ja: ポジション

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
ja: このペインに適用するCSSクラス。空欄でも構いません。
