OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Top
lt: Viršus

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Bottom
lt: Apačia

en: Position
lt: Pozicija

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
