OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Top
oc: Naut

en: CSS class
oc: Classa CSS

en: Bottom
oc: Bas

en: Position
oc: Posicion

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
oc: Classa CSS d'aplicar a aqueste panèl. Peut rester vide.
