OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Top
pt: Topo

en: CSS class
pt: Classe CSS

en: Bottom
pt: Baixo

en: Position
pt: Posição

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita
