OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Top
ro: Sus

en: CSS class
ro: Clasă CSS

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Position
ro: Poziţie

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
