OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: CSS class
ru: CSS-класс

en: Bottom
ru: Снизу

en: Position
ru: Позиция

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа
