OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Top
sv: Överst

en: CSS class
sv: CSS-klass

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger
