OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Top
tr: En üst

en: CSS class
tr: CSS sınıfı

en: Bottom
tr: Alt

en: Position
tr: Konum

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ
