OA Responsive Regions (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Top
vi: Đầu

en: CSS class
vi: Lớp CSS

en: Bottom
vi: Cuối

en: Position
vi: Vị trí

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải
