OA Responsive Regions (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: CSS class
de: CSS-Klasse

en: Fixed
de: Statisch

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
de: CSS-Klasse für diesen Ausschnitt. Kann leer gelassen werden.

en: Page content
de: Seiteninhalt

en: Mobile only
de: Nur für Mobilgeräte
