OA Responsive Regions (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: CSS class
es: Clase CSS

en: Position
es: Posición

en: Fixed
es: Fijo

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
es: Clase CSS para aplicar a este panel. Se puede dejar en blanco.

en: Page content
es: Contenido de página
