OA Responsive Regions (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: CSS class
hu: CSS osztály

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Fixed
hu: Rögzített

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
hu: A táblához használt CSS osztály. Üres is lehet.

en: Page content
hu: Oldal tartalom
