OA Responsive Regions (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Top
is: Toppur

en: CSS class
is: CSS klasi

en: Position
is: Staðsetning

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
