Open Atrium Sandbox (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Toggle Sandbox mode
uk: Перемикання режиму Пісочниця
