Open Atrium Sandbox (7.x-2.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Save
ru: Сохранить

en: Configure
ru: Настроить

en: Toggle Sandbox mode
ru: Включение/Выключение режима Песочницы
