Open Atrium Site Layout (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Normal
hu: Általános

en: Margins
hu: Margók

en: Page elements
hu: Oldalelemek

en: Fluid
hu: Rugalmas
