Open Atrium Site Layout (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Normal
uk: Звичайне

en: Margins
uk: Поля

en: Page elements
uk: Елементи сторінки

en: Fluid
uk: Нефіксоване

en: Hide secondary tabs
uk: Приховати другорядні вкладки
