Open Atrium Site Layout (7.x-2.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Page title
de: Seitentitel

en: Margins
de: Ränder

en: Page elements
de: Elemente der Seite

en: Fluid
de: Fließend

en: Content Footer
de: Inhaltsfußzeile

en: Content Header
de: Inhaltskopfzeile
