Open Atrium Sitemap (7.x-2.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Help
da: Hjælp

en: View
da: Vis

en: Node
da: Indholdselement

en: or
da: eller
