Open Atrium Sitemap (7.x-2.2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Help
it: Aiuto

en: View
it: Visualizza

en: Node
it: Nodo

en: or
it: o
