Open Atrium Sitemap (7.x-2.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Node
lt: Mazgas

en: or
lt: arba
