Open Atrium Sitemap (7.x-2.2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: or
my: သို့မဟုတ်
