Open Atrium Sitemap (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: View
fa: مشاهده

en: Node
fa: محتوا

en: or
fa: یا
