Open Atrium Sitemap (7.x-2.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Help
si: සහාය
