Open Atrium Sitemap (7.x-2.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: View
sq: Shfaq

en: Node
sq: Nyjë
