Open Atrium Sitemap (7.x-2.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: or
th: หรือ
