Open Atrium Sitemap (7.x-2.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: View
tr: Görüntüle

en: Node
tr: Düğüm

en: or
tr: ya da
