Open Atrium Sitemap (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: View
uk: Перегляд

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Node
uk: Матеріал

en: or
uk: або

en: Show help text
uk: Показати текст довідки

en: New Section
uk: Новий розділ

en: Site Map
uk: Мапа сайту
