Open Atrium Sitemap (7.x-2.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Help
ar: المساعدة

en: View
ar: عرض

en: Node
ar: العقدة

en: or
ar: أو
